lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар   >   КК Слодес - КК Барајево
(56847) 02.12.2018
Сениори/1.МРЛ Центар
КК Слодес
88
КК Барајево
45
(25:8, 14:14, 23:15, 26:8)
02.12.2018
12:30:00
Хала Слодес
Боривоје Ружић, Огњен Дабић. Делегат: Слободан Павлица

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5