lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар   >   КК Барајево - КК Борча
(56853) 25.11.2018
Сениори/1.МРЛ Центар
КК Барајево
79
КК Борча
72
(21:18, 23:19, 14:16, 21:19)
25.11.2018
12:30:00
Балон средње школе (Барајево)
Марко Шошкић, Никола Видаковић. Делегат: Слободан Тодоровић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5