lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар   >   КК Житко Баскет - КК Слодес
(56852) 27.11.2018
Сениори/1.МРЛ Центар
КК Житко Баскет
58
КК Слодес
77
(13:19, 16:24, 16:15, 13:19)
27.11.2018
19:20:00
Балон Мајдан
Драган Јаковљевић, Марија Ћирић. Делегат: Зоран Ружић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5