lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар   >   КК Астра - БКК Раднички
(56854) 25.11.2018
Сениори/1.МРЛ Центар
КК Астра
60
БКК Раднички
89
(16:22, 15:22, 18:30, 11:15)
25.11.2018
15:30:00
Хала Визура Спорт
Александар Бошковић, Огњен Ћурчић. Делегат: Милан Тодоровић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5