lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар   >   КК Еко Спорт - КК Борац Земун
(56931) 03.03.2019
Сениори/1.МРЛ Центар
КК Еко Спорт
65
КК Борац Земун
72
(23:19, 11:21, 18:12, 13:20)
03.03.2019
16:15:00
Балон Мајдан
Боривоје Ружић, Никола Ђокић. Делегат: Ђорђе Илић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5