lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар   >   КК Барајево - КК Еко Спорт
(56879) 28.10.2018
Сениори/1.МРЛ Центар
КК Барајево
78
КК Еко Спорт
71
(10:22, 23:15, 28:14, 17:20)
28.10.2018
12:30:00
Балон средње школе (Барајево)
Петар Крал, Павле Шипка. Делегат: Зоран Божовић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5