lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар   >   КК Барајево - КК Борац Земун
(56915) 12.02.2019
Сениори/1.МРЛ Центар
КК Барајево
73
КК Борац Земун
70
(20:10, 22:19, 11:21, 20:20)
12.02.2019
19:30:00
Балон средње школе (Барајево)
Милош Ђурђић, Никола Ђокић. Делегат: Урош Чукић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5