lat|eng
(56971) 06.10.2018
Пионири/2. круг Квалификација за Квалитетну лигу
КК Земун
82
КК Шутер
20
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
06.10.2018
14:20:00
Граовац (Батајница)
Петар Милановић, Марко Перовић. Делегат: Александар Кнежевић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5