lat|eng
(56972) 06.10.2018
Пионири/2. круг Квалификација за Квалитетну лигу
КК Беовук 72
66
КК Беко
88
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
06.10.2018
12:20:00
Граовац (Батајница)
Петар Милановић, Марко Перовић. Делегат: Александар Кнежевић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5