lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Еко Спорт - КК Младост
(58098) 06.11.2018
Јуниори/Квалитетна лига
КК Еко Спорт
51
КК Младост
50
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
06.11.2018
21:10:00
Балон Мајдан
Немања Ковачевић, Петар Крал. Делегат: Урош Чукић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5