lat|eng
Насловна > Резултати
ЈУНИОРИ/Квалитетна лига
1.КК Жарково330311:2016
2.ШКК Звездара321203:1865
3.КК Астра 321209:1905
4.КК Ас Баскет321176:1865
5.КК Еко Спорт321177:1695
6.БКК Раднички312177:2524
7.КК Беовук 72220156:1234
8.КК Младост312185:1774
9.КК Слодес312188:1954
10.КК Земун Фитофармација211181:1503
11.КК ИБЦ303198:2993
12.КК Визура303195:2283
58101 КК Жарково : КК ИБЦ 107 : 67
11.11.2018
18:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Павле Шипка, Мирко Весковић, Делегат: Ђорђе Илић
58102 КК Беовук 72 : КК Земун Фитофармација
14.11.2018
21:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
Немања Кривокућа, Огњен Ћурчић, Делегат: Зоран Нинков
58103 КК Младост : БКК Раднички 58 : 69
10.11.2018
14:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
Немања Гојовић, Филип Конатар, Делегат: Драгослав Веланац
58104 КК Слодес : КК Еко Спорт 46 : 56
10.11.2018
11:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Александар Јовановски, Антоније Луковић, Делегат: Александар Кнежевић
58105 ШКК Звездара : КК Визура 66 : 61
11.11.2018
16:10
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Немања Кривокућа, Огњен Ћурчић, Делегат: Александар Толић
58106 КК Астра : КК Ас Баскет 63 : 45
10.11.2018
14:10
Вук Караџић ( Таковска 41)
Љубомир Марковић, Александар Јовановски, Делегат: Зоран Нинков
58089 КК Земун Фитофармација : КК ИБЦ 102 : 57
28.10.2018
12:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Душан Марчетић, Огњен Ћурчић, Делегат: Горан Радовановић
58090 КК Жарково : БКК Раднички 111 : 55
28.10.2018
18:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Филип Младеновић, Александар Јовановски, Делегат: Небојша Лазаревић
58091 КК Беовук 72 : КК Еко Спорт 73 : 70
31.10.2018
21:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
Немања Кривокућа, Огњен Ћурчић, Делегат: Никола Томић
58092 КК Младост : КК Визура 77 : 57
27.10.2018
13:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
Александар Савић, Антоније Луковић, Делегат: Александар Толић
58093 КК Слодес : КК Ас Баскет 57 : 62
01.11.2018
14:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Душан Марчетић, Мирко Весковић, Делегат: Мирољуб Јовановић
58094 ШКК Звездара : КК Астра 71 : 56
28.10.2018
14:45
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Марко Шошкић, Милош Јоксимовић, Делегат: Драгиша Варава
58095 КК Земун Фитофармација : КК Жарково 79 : 93
04.11.2018
19:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Душан Марчетић, Филип Конатар, Делегат: Мирољуб Јовановић
58096 КК Ас Баскет : ШКК Звездара 69 : 66
04.11.2018
20:15
Хала спортова Ранко Жеравица (Н.Бгд) ( Париске Комуне 16)
Немања Кривокућа, Павле Шипка, Делегат: Горан Радовановић
58097 КК Визура : КК Слодес 77 : 85
06.11.2018
15:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Немања Ковачевић, Петар Крал, Делегат: Александар Рашинац
58098 КК Еко Спорт : КК Младост 51 : 50
06.11.2018
21:10
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Немања Ковачевић, Петар Крал, Делегат: Урош Чукић
58099 БКК Раднички : КК Беовук 72 53 : 83
04.11.2018
12:15
Спортски центар КЛ ( Илинденска 17а)
Немања Влаховић, Марко Шошкић, Делегат: Мирољуб Јовановић
58100 КК ИБЦ : КК Астра 74 : 90
03.11.2018
14:00
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Марко Пауновић, Марко Јевђић, Делегат: Љубомир Милетијев
58101 КК Жарково : КК ИБЦ 107 : 67
11.11.2018
18:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Павле Шипка, Мирко Весковић, Делегат: Ђорђе Илић
58102 КК Беовук 72 : КК Земун Фитофармација
14.11.2018
21:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
Немања Кривокућа, Огњен Ћурчић, Делегат: Зоран Нинков
58103 КК Младост : БКК Раднички 58 : 69
10.11.2018
14:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
Немања Гојовић, Филип Конатар, Делегат: Драгослав Веланац
58104 КК Слодес : КК Еко Спорт 46 : 56
10.11.2018
11:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Александар Јовановски, Антоније Луковић, Делегат: Александар Кнежевић
58105 ШКК Звездара : КК Визура 66 : 61
11.11.2018
16:10
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Немања Кривокућа, Огњен Ћурчић, Делегат: Александар Толић
58106 КК Астра : КК Ас Баскет 63 : 45
10.11.2018
14:10
Вук Караџић ( Таковска 41)
Љубомир Марковић, Александар Јовановски, Делегат: Зоран Нинков