lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК ИБЦ - КК Земун Фитофармација
(58160) 19.01.2019
Јуниори/Квалитетна лига
КК ИБЦ
53
КК Земун Фитофармација
90
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
19.01.2019
12:20:00
Вељко Дугошевић
Марко Шошкић, Петар Димић. Делегат: Бојан Драшкић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5