lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Визура - КК Младост
(58157) 24.01.2019
Јуниори/Квалитетна лига
КК Визура
82
КК Младост
86
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
24.01.2019
13:30:00
Хала Визура Спорт
Никола Свркота, Филип Конатар. Делегат: Александар Кнежевић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5