lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Слодес - ШКК Звездара
(58147) 21.12.2018
Јуниори/Квалитетна лига
КК Слодес
63
ШКК Звездара
60
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
21.12.2018
14:00:00
Хала Слодес
Александар Бошковић, Милош Прица. Делегат: Слободан Каличанин

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5