lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Младост - КК Астра
(58146) 22.12.2018
Јуниори/Квалитетна лига
КК Младост
67
КК Астра
59
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
22.12.2018
12:00:00
МОЦ Змај
Драган Јаковљевић, Марко Шошкић. Делегат: Никола Томић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5