lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Еко Спорт - КК Визура
(58194) 24.03.2019
Јуниори/Квалитетна лига
КК Еко Спорт
80
КК Визура
86
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
24.03.2019
16:15:00
Балон Мајдан
Немања Радовић, Мирко Весковић. Делегат: Бојан Драшкић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5