lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК ИБЦ - КК Младост
(58196) 23.03.2019
Јуниори/Квалитетна лига
КК ИБЦ
54
КК Младост
61
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
23.03.2019
12:20:00
Вељко Дугошевић
Мирко Весковић, Александар Јовановски. Делегат: Бојан Драшкић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5