lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Жарково - ШКК Звездара
(58192) 24.03.2019
Јуниори/Квалитетна лига
КК Жарково
78
ШКК Звездара
52
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
24.03.2019
20:00:00
Хала спортова Жарково
Павле Шипка, Немања Гојовић. Делегат: Звездан Јанковић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5