lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Еко Спорт - КК Астра
(58182) 10.03.2019
Јуниори/Квалитетна лига
КК Еко Спорт
75
КК Астра
59
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
10.03.2019
16:15:00
Балон Мајдан
Боривоје Ружић, Филип Младеновић. Делегат: Бојан Драшкић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5