lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Земун - КК Слодес
(58179) 11.03.2019
Јуниори/Квалитетна лига
КК Земун
68
КК Слодес
57
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
11.03.2019
13:20:00
Хала Слодес
Немања Ковачевић, Павле Шипка. Делегат: Ђорђе Илић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5