lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Беовук 72 - КК ИБЦ
(58113) 22.11.2018
Јуниори/Квалитетна лига
КК Беовук 72
61
КК ИБЦ
51
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
22.11.2018
21:40:00
Вук Караџић
Немања Златковић, Александар Јовановски. Делегат: Зоран Нинков

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5