lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Ас Баскет - КК Визура
(58118) 28.11.2018
Јуниори/Квалитетна лига
КК Ас Баскет
70
КК Визура
82
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
28.11.2018
21:20:00
Кнегиња Милица
Немања Ковачевић, Петар Крал. Делегат: Иван Антуновић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5