lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Слодес - КК Земун
(58115) 19.11.2018
Јуниори/Квалитетна лига
КК Слодес
48
КК Земун
51
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
19.11.2018
15:20:00
Хала Пинки
Немања Ковачевић, Петар Крал. Делегат: Јелена Поповић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5