lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Младост - КК Жарково
(58114) 21.11.2018
Јуниори/Квалитетна лига
КК Младост
75
КК Жарково
82
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
21.11.2018
20:15:00
Хала Пинки
Павле Шипка, Немања Кривокућа. Делегат: Александар Кнежевић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5