lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   БКК Раднички - КК Младост
(58171) 24.02.2019
Јуниори/Квалитетна лига
БКК Раднички
76
КК Младост
79
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
24.02.2019
12:25:00
Спортски центар КЛ
Филип Конатар, Немања Гојовић. Делегат: Зоран Лепосавић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5