lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Визура - ШКК Звездара
(58169) 24.02.2019
Јуниори/Квалитетна лига
КК Визура
84
ШКК Звездара
63
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
24.02.2019
20:30:00
Хала Визура Спорт
Филип Конатар, Немања Гојовић. Делегат: Александар Вранеш

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5