lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Ас Баскет - КК Астра
(58168) 28.02.2019
Јуниори/Квалитетна лига
КК Ас Баскет
75
КК Астра
73
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
28.02.2019
21:20:00
Кнегиња Милица
Данило Петковић, Немања Кривокућа. Делегат: Александар Вранеш

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5