lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   БКК Раднички - КК Астра
(58123) 29.11.2018
Јуниори/Квалитетна лига
БКК Раднички
72
КК Астра
63
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
29.11.2018
21:20:00
Спортски центар КЛ
Немања Радовић, Марко Симић. Делегат: Слободан Каличанин

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5