lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Еко Спорт - КК Ас Баскет
(58122) 26.11.2018
Јуниори/Квалитетна лига
КК Еко Спорт
71
КК Ас Баскет
55
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
26.11.2018
21:10:00
Балон Мајдан
Немања Радовић, Мирко Весковић. Делегат: Зоран Нинков

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5