lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК ИБЦ - КК Визура
(58124) 24.11.2018
Јуниори/Квалитетна лига
КК ИБЦ
67
КК Визура
70
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
24.11.2018
12:20:00
Вељко Дугошевић
Петар Крал, Марко Шошкић. Делегат: Зоран Нинков

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5