lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Астра - КК Ас Баскет
(58106) 10.11.2018
Јуниори/Квалитетна лига
КК Астра
63
КК Ас Баскет
45
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
10.11.2018
14:10:00
Вук Караџић
Љубомир Марковић, Александар Јовановски. Делегат: Зоран Нинков

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5