lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Беовук 72 - КК Земун
(58102) 14.11.2018
Јуниори/Квалитетна лига
КК Беовук 72
59
КК Земун
75
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
14.11.2018
21:40:00
Вук Караџић
Немања Кривокућа, Огњен Ћурчић. Делегат: Зоран Нинков

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5