lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Еко Спорт - КК Жарково
(58153) 13.01.2019
Јуниори/Квалитетна лига
КК Еко Спорт
64
КК Жарково
81
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
13.01.2019
16:10:00
Балон Мајдан
Немања Влаховић, Мирко Весковић. Делегат: Јелена Поповић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5