lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Ас Баскет - КК Земун
(58200) 01.04.2019
Јуниори/Квалитетна лига
КК Ас Баскет
40
КК Земун
61
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
01.04.2019
21:20:00
Кнегиња Милица
Марко Шошкић, Немања Кривокућа. Делегат: Зоран Ружић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5