lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Визура - БКК Раднички
(58201) 04.04.2019
Јуниори/Квалитетна лига
КК Визура
93
БКК Раднички
68
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
04.04.2019
16:30:00
Хала Визура Спорт
Немања Радовић, Павле Шипка. Делегат: Никола Томић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5