lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   ШКК Звездара - КК Беовук 72
(58198) 31.03.2019
Јуниори/Квалитетна лига
ШКК Звездара
48
КК Беовук 72
71
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
31.03.2019
16:15:00
Павле Савић
Душан Марчетић, Петар Крал. Делегат: Слободан Павлица

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5