lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   БКК Раднички - КК Еко Спорт
(58207) 08.04.2019
Јуниори/Квалитетна лига
БКК Раднички
70
КК Еко Спорт
71
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
08.04.2019
15:30:00
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички)
Немања Ковачевић, Лука Булатовић. Делегат: Слободан Тодоровић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5