lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Еко Спорт - ШКК Звездара
(58110) 17.11.2018
Јуниори/Квалитетна лига
КК Еко Спорт
57
ШКК Звездара
66
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
17.11.2018
12:45:00
Балон Мајдан
Немања Кривокућа, Огњен Ћурчић. Делегат: Александар Рашинац

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5