lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Слодес - КК Беовук 72
(58126) 02.12.2018
Јуниори/Квалитетна лига
КК Слодес
54
КК Беовук 72
59
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
02.12.2018
16:50:00
Вук Караџић
Антоније Луковић, Немања Видаковић. Делегат: Зоран Нинков

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5