lat|eng
Насловна   >   Јуниори/2. лига   >   КК Чубура - КК Борча
(58857) 11.12.2018
Јуниори/2. лига
КК Чубура
71
КК Борча
47
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
11.12.2018
20:20:00
Спортски центар Врачар
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5