lat|eng
Насловна > Резултати
ЈУНИОРИ/2. лига
1.ОКК Београд1073739:63317
2.КК Витез972711:58516
3.КК Чубура972655:56016
4.КК Борча 972541:50116
5.КК Сава963610:59615
6.КК Шутер1055755:74315
7.КК Колеџ Београд945638:66513
8.КК Еко Спорт 2936577:59712
9.КК Раднички (Обреновац)835563:56711
10.КК Баск927562:66711
11.КК Церак 826491:55110
12.КК Шампион БГД918568:74510
58881 КК Чубура : КК Церак
22.01.2019
20:20
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
58882 КК Сава : КК Баск
19.01.2019
14:00
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
58883 ОКК Београд : КК Колеџ Београд
19.01.2019
16:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
58884 КК Шутер : КК Витез
58885 КК Еко Спорт 2 : КК Борча
19.01.2019
13:45
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
58886 КК Шампион БГД : КК Раднички (Обреновац)
19.01.2019
11:50
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
58827 КК Чубура : КК Шампион БГД 97 : 57
11.11.2018
14:20
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
58828 КК Сава : КК Раднички (Обреновац) 76 : 69
10.11.2018
10:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
58829 ОКК Београд : КК Церак 102 : 74
11.11.2018
17:00
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
58830 КК Шутер : КК Баск 104 : 63
11.11.2018
20:30
Вук Караџић (Сремчица) ( Школска 4)
58831 КК Еко Спорт 2 : КК Колеџ Београд 56 : 60
10.11.2018
13:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
58832 КК Борча : КК Витез 47 : 61
10.11.2018
16:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
58833 КК Чубура : КК Сава 75 : 57
18.11.2018
14:20
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
58834 КК Колеџ Београд : КК Борча 69 : 74
18.11.2018
11:30
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
58835 КК Баск : КК Еко Спорт 2 81 : 80
17.11.2018
13:15
Посцо арена ( Булевар Војводе Мишића 24)
58836 КК Церак : КК Шутер 74 : 86
22.11.2018
21:15
Франце Прешерн ( Станка Пауновића Вељка 45)
58837 КК Раднички (Обреновац) : ОКК Београд 47 : 62
16.11.2018
21:00
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
58838 КК Шампион БГД : КК Витез 64 : 87
15.11.2018
21:45
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
58839 КК Сава : КК Шампион БГД 81 : 53
24.11.2018
10:00
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
58840 ОКК Београд : КК Чубура 73 : 67
25.11.2018
10:30
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
58841 КК Шутер : КК Раднички (Обреновац) 64 : 58
25.11.2018
21:00
Вук Караџић (Сремчица) ( Школска 4)
58842 КК Еко Спорт 2 : КК Церак 74 : 64
24.11.2018
11:10
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
58843 КК Борча : КК Баск 55 : 49
27.11.2018
20:40
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
58844 КК Витез : КК Колеџ Београд 83 : 63
24.11.2018
16:00
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
58845 КК Чубура : КК Шутер 92 : 69
04.12.2018
20:15
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
58846 КК Сава : ОКК Београд 73 : 67
02.12.2018
16:00
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
58847 КК Баск : КК Витез 60 : 79
01.12.2018
17:15
Посцо арена ( Булевар Војводе Мишића 24)
58848 КК Церак : КК Борча 32 : 41
06.12.2018
21:15
Франце Прешерн ( Станка Пауновића Вељка 45)
58849 КК Раднички (Обреновац) : КК Еко Спорт 2 76 : 66
02.12.2018
20:45
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
58850 КК Шампион БГД : КК Колеџ Београд 77 : 68
29.11.2018
21:40
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
58851 ОКК Београд : КК Шампион БГД 85 : 52
09.12.2018
10:00
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
58852 КК Шутер : КК Сава 71 : 76
08.12.2018
13:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
58853 КК Еко Спорт 2 : КК Чубура 56 : 65
08.12.2018
11:10
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
58854 КК Борча : КК Раднички (Обреновац) 63 : 53
08.12.2018
17:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
58855 КК Витез : КК Церак 74 : 43
09.12.2018
16:15
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
58856 КК Колеџ Београд : КК Баск 91 : 62
08.12.2018
14:00
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
58857 КК Чубура : КК Борча 71 : 47
11.12.2018
20:20
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
58858 КК Сава : КК Еко Спорт 2 74 : 64
12.12.2018
16:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
58859 ОКК Београд : КК Шутер 76 : 75
12.12.2018
21:40
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
58860 КК Церак : КК Колеџ Београд 57 : 62
13.12.2018
21:15
Франце Прешерн ( Станка Пауновића Вељка 45)
58861 КК Раднички (Обреновац) : КК Витез 89 : 84
13.12.2018
22:15
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
58862 КК Шампион БГД : КК Баск 72 : 87
13.12.2018
21:40
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
58863 КК Шутер : КК Шампион БГД 94 : 88
16.12.2018
20:30
Вук Караџић (Сремчица) ( Школска 4)
58864 КК Еко Спорт 2 : ОКК Београд 57 : 51
16.12.2018
16:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
58865 КК Борча : КК Сава 74 : 38
18.12.2018
20:40
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
58866 КК Витез : КК Чубура 89 : 56
15.12.2018
16:00
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
58867 КК Колеџ Београд : КК Раднички (Обреновац) 101 : 99
15.12.2018
13:20
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
58868 КК Баск : КК Церак 61 : 63
15.12.2018
20:15
Посцо арена ( Булевар Војводе Мишића 24)
58869 КК Чубура : КК Колеџ Београд 81 : 64
25.12.2018
20:20
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
58870 КК Сава : КК Витез 59 : 63
22.12.2018
11:00
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
58871 ОКК Београд : КК Борча 51 : 54
22.12.2018
18:10
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
58872 КК Шутер : КК Еко Спорт 2 72 : 62
22.12.2018
20:30
Вук Караџић (Сремчица) ( Школска 4)
58873 КК Раднички (Обреновац) : КК Баск 72 : 51
23.12.2018
16:50
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
58874 КК Шампион БГД : КК Церак 51 : 84
23.12.2018
13:40
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
58875 КК Еко Спорт 2 : КК Шампион БГД 62 : 54
12.01.2019
13:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
58876 КК Борча : КК Шутер 86 : 77
13.01.2019
14:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
58877 КК Витез : ОКК Београд 91 : 104
13.01.2019
16:10
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
58878 КК Колеџ Београд : КК Сава 60 : 76
15.01.2018
21:20
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
58879 КК Баск : КК Чубура 48 : 51
13.01.2019
15:15
Посцо арена ( Булевар Војводе Мишића 24)
58880 КК Церак : КК Раднички (Обреновац)
17.01.2019
21:15
Франце Прешерн ( Станка Пауновића Вељка 45)
58881 КК Чубура : КК Церак
22.01.2019
20:20
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
58882 КК Сава : КК Баск
19.01.2019
14:00
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
58883 ОКК Београд : КК Колеџ Београд
19.01.2019
16:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
58884 КК Шутер : КК Витез
58885 КК Еко Спорт 2 : КК Борча
19.01.2019
13:45
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
58886 КК Шампион БГД : КК Раднички (Обреновац)
19.01.2019
11:50
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)