lat|eng
Насловна   >   Јуниори/2. лига   >   КК Шампион БГД - КК Колеџ Београд
(58850) 29.11.2018
Јуниори/2. лига
КК Шампион БГД
77
КК Колеџ Београд
68
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
29.11.2018
21:40:00
Филозофски факултет
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5