lat|eng
Насловна   >   Јуниори/2. лига   >   КК Чубура - КК Шутер
(58845) 04.12.2018
Јуниори/2. лига
КК Чубура
92
КК Шутер
69
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
04.12.2018
20:15:00
Спортски центар Врачар
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5