lat|eng
Насловна   >   Јуниори/2. лига   >   КК Чубура - КК Церак
(58881) 22.01.2019
Јуниори/2. лига
КК Чубура
79
КК Церак
59
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
22.01.2019
20:20:00
Спортски центар Врачар
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5