lat|eng
Насловна   >   Јуниори/2. лига   >   КК Чубура - КК Витез
(58929) 26.03.2019
Јуниори/2. лига
КК Чубура
89
КК Витез
71
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
26.03.2019
20:20:00
Спортски центар Врачар
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5