lat|eng
Насловна   >   Омладинци/Регионална лига   >   КК Борча - КК Астра
(59559) 12.12.2018
Омладинци/Регионална лига
КК Борча
68
КК Астра
55
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
12.12.2018
21:40:00
Вук Караџић
, Огњен Дабић. Делегат: Никола Шошкић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5