lat|eng
Насловна   >   Омладинци/Регионална лига   >   КК Витез - ОКК Београд
(59562) 06.12.2018
Омладинци/Регионална лига
КК Витез
78
ОКК Београд
87
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
06.12.2018
21:40:00
Краљ Александар И
Саша Крсмановић, Лука Максимовић. Делегат: Слободан Павлица

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5