lat|eng
Насловна   >   Кадети/1. круг Квалификација за ЈКЛС   >   КК Младост - БКК Раднички
(62512) 24.09.2019
Кадети/1. круг Квалификација за ЈКЛС
КК Младост
80
БКК Раднички
67
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
24.09.2019
14:20:00
Хала Пинки
Душан Марчетић, Марко Симић. Делегат: Горан Радовановић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5