lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар   >   КК Еко Спорт - КК Барајево
(62539) 13.10.2019
Сениори/1.МРЛ Центар
КК Еко Спорт
69
КК Барајево
77
(14:16, 18:22, 18:19, 19:20)
13.10.2019
16:20:00
Балон Мајдан
Филип Младеновић, Антоније Луковић. Делегат: Слободан Павлица

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5