lat|eng
Насловна > Резултати
СЕНИОРИ/1.МРЛ Центар
1.КК Беко110109:562
2.КК Слодес11097:702
3.КК Борац Земун11088:612
4.КК Борча11087:702
5.КК Житко Баскет11086:742
6.КК Барајево11077:692
7.КК Еко Спорт10169:771
8.КК Визура10174:861
9.КК Торлак10170:871
10.КК Жарково10170:971
11.КК Раднички (Обреновац)10161:881
12.КК ЛА Баскет10156:1091
62541 КК Беко : КК Торлак
20.10.2019
17:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Филип Младеновић, Стеван Гуџулић, Делегат: Урош Чукић
62542 КК Барајево : КК Визура
21.10.2019
21:20
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Никола Младеновић, Марија Ћирић, Делегат: Зоран Божовић
62543 КК Раднички (Обреновац) : КК Еко Спорт
19.10.2019
21:00
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
Огњен Ћурчић, Лазар Костић, Делегат: Предраг Ђикановић
62544 КК Жарково : КК Борац Земун
18.10.2019
21:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Саша Крсмановић, Павле Цветић, Делегат: Милан Тодоровић
62545 КК Борча : КК Слодес
19.10.2019
20:30
Спортски центар Ковилово ( Зрењанински пут 170)
Милош Ђурђић, Немања Кривокућа, Делегат: Слободан Павлица
62546 КК ЛА Баскет : КК Житко Баскет
20.10.2019
13:00
Нова хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
Немања Пајић, Александар Петровић, Делегат: Никола Томић
62535 КК Беко : КК ЛА Баскет 109 : 56
(30:16, 29:14, 29:11, 21:15)
13.10.2019
17:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Немања Кривокућа, Предраг Несторовић, Делегат: Слободан Тодоровић
62536 КК Торлак : КК Борча 70 : 87
(14:15, 23:18, 22:28, 11:26)
12.10.2019
20:30
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Огњен Ћурчић, Марија Ћирић, Делегат: Ђорђе Илић
62537 КК Слодес : КК Жарково 97 : 70
(22:21, 31:13, 21:12, 23:24)
12.10.2019
14:30
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Немања Пајић, Петар Димић, Делегат: Урош Чукић
62538 КК Борац Земун : КК Раднички (Обреновац) 88 : 61
(15:12, 26:19, 21:15, 26:15)
12.10.2019
16:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Стеван Гуџулић, Никола Младеновић, Делегат: Никола Томић
62539 КК Еко Спорт : КК Барајево 69 : 77
(14:16, 18:22, 18:19, 19:20)
13.10.2019
16:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Филип Младеновић, Антоније Луковић, Делегат: Слободан Павлица
62540 КК Визура : КК Житко Баскет 74 : 86
(21:20, 15:26, 17:17, 21:23)
15.10.2019
15:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Саша Крсмановић, Павле Цветић, Делегат: Предраг Ђикановић
62541 КК Беко : КК Торлак
20.10.2019
17:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Филип Младеновић, Стеван Гуџулић, Делегат: Урош Чукић
62542 КК Барајево : КК Визура
21.10.2019
21:20
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Никола Младеновић, Марија Ћирић, Делегат: Зоран Божовић
62543 КК Раднички (Обреновац) : КК Еко Спорт
19.10.2019
21:00
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
Огњен Ћурчић, Лазар Костић, Делегат: Предраг Ђикановић
62544 КК Жарково : КК Борац Земун
18.10.2019
21:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Саша Крсмановић, Павле Цветић, Делегат: Милан Тодоровић
62545 КК Борча : КК Слодес
19.10.2019
20:30
Спортски центар Ковилово ( Зрењанински пут 170)
Милош Ђурђић, Немања Кривокућа, Делегат: Слободан Павлица
62546 КК ЛА Баскет : КК Житко Баскет
20.10.2019
13:00
Нова хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
Немања Пајић, Александар Петровић, Делегат: Никола Томић